Sportovní pobyt Bezděz

Ve dnech 11.7. 2015 se nám již druhým rokem podařilo uspořádat sportovní pobyt na základně Bezděz. Tentokrát byl pobyt kratší a tak se odehrával převážně na našich sportovištích a běžeckých tratích. V průběhu pobytu se nám podařilo navštívit blízké hrady Bezděz a Housku. Skoro celý pobyt byl provázen naší již tradiční olympiádou, ve které za holky vyhrála Anička Miškovičová a v kategorii chlapců byl nakonec o jediný bod vítězem David Rejnek. Je potřeba ocenit až na ojedinělé případy snahu a soutěžní zapálení všech zúčastněných dětí. Za tento necelý týden se nám podařilo zlepšit fyzickou kondici a zdokonalit se ve sportech, ve kterých budeme v příštím školním roce reprezentovat dětský domov. Velké poděkování patří manželům Škopkovým za jejich finanční podporu, bez níž by nebylo možné tento pobyt pro děti zrealizovat na současné úrovni.