Sportovní pobyt Bezděz 2017

V týdnu 12. – 19.8. 2017 proběhl sportovní pobyt, který pro nás připravují strejdové Zdeněk a Jirka. Tentokrát opět na Bezdězu, kde to máme všichni rádi. Pobyt byl opět zaměřen na zlepšování fyzické kondice a trénování různých sportů. Hlavní aktivitou tak bylo běhání, stolní tenis, badminton a turistika. Jako zpestření nás navíc letos čekala hra Robinsonův ostrov, po vzoru stejnojmenné televizní soutěže. Úkolem hráčů bylo postavit přístřešek na jedno přespání, hledat jídlo, vzkazy a imunitu v prostoru lesa. Po všech úkolech a vyřazováních se nakonec do finále dostal Tadeáš s Tomášem. Velkým překvapením bylo, když byl ostatními hráči zvolen v hlasování za vítěze Tadeáš. Vítězství v tak těžké hře mu očividně udělalo velkou radost a za odměnu ho čekala velká hostina.  

Jako již tradičně se uskutečnil turnaj v badmintonu, který provázejí velké emoce. Vítězem se jako vždy stal neporazitelný strejda Zdeněk J

V druhé půlce pobytu se nám podařilo absolvovat tři výlety. První na zříceninu hradu Ralsko, kde nás čekal výstup do příkrého kopce, ale naopak odměnou byl krásný výhled. Druhý byl do parku Mirákulum v Milovicích. Tam se nám podařilo strávit krásný den plný adrenalinu a uskutečnili jsme vyjížďku do vietnamské vesnice, která byla pro všechny velkým zážitkem. Poslední výlet byl do Babylonu v Liberci, kde nás čekal den strávený v aquaparku.

Bonusem celého pobytu byla skvělá parta, která měla chuť soutěžit a užít si pobyt v přírodních podmínkách, ale také užít si týden odpočinku a klidu.

Letošní prázdninový sportovní pobyt si každý z nás užil a už se těšíme na příští.